VETERAANI- JA PERINNEJÄRJESTÖJEN TOIMISTOT JA HENKILÖSTÖ

Käyntiosoite: Ratavartijankatu 2A (7.krs), 00520 Helsinki

Postiosoite: PL 600, 00521 Helsinki

Tammenlehvän Perinneliitto

Toiminnanjohtaja
Pekka Holopainen

045 7733 9024
pekka.holopainen@tammenlehva.fi

toimisto@tammenlehva.fi

Suunnittelupäällikkö
Petteri Rokka

044 491 8916
petteri.rokka@tammenlehva.fi

Suomen Sotaveteraaniliitto

Toiminnanjohtaja
Sakari Martimo

0400 800 290
sakari.martimo@sotaveteraaniliitto.fi

Sosiaalisihteeri
Leena Seppälä

045 171 7380
leena.seppala@sotaveteraaniliitto.fi

Jäsensihteeri, myynti
Riina Lillfors

041 315 0196
riina.lillfors@sotaveteraaniliitto.fi

Sivuston toimituskunta

Toiminnanjohtaja
Pekka Holopainen

045 7733 9024
pekka.holopainen@tammenlehva.fi

toimisto@tammenlehva.fi

Suunnittelupäällikkö
Petteri Rokka

044 491 8916
petteri.rokka@sotaveteraaniliitto.fi

Verkkotiedottaja
Laura Pennanen (ARMI Creatives)

050 409 6996
laura@armicreatives.fi

Sotainvalidien Veljesliitto

045 788 42733
etunimi.sukunimi(at)sotainvalidit.fi
keskus.tsto(at)sotainvalidit.fi

Pääsihteeri
Seppo Savolainen

040 594 6090

Johdon sihteeri
Pirjo Hämäläinen

045 7884 2733

Viestintäpäällikkö
Marja Kivilompolo

044 524 2243

SIVL Helsingin ja Uudenmaan piiri

Toiminnanjohtaja
Satu Blomqvist

040 825 6695
satu.blomqvist@sotainvalidit.fi

Rintamaveteraaniliitto

Toiminnanjohtaja
Heikki Karhu

044 331 4483
heikki.karhu@rintamaveteraaniliitto.fi

Toimistopäällikkö
Sari Kaasalainen

050 354 7650
sari.kaasalainen@rintamaveteraaniliitto.fi

Kaatuneitten Omaisten Liitto

Toiminnanjohtaja
Nina Harjulehto

050 339 9776
nina.harjulehto@kolry.fi

Toimistosihteeri
Mirja Happonen

050 550 3556
toimisto@kolry.fi

Sotavainajien muiston vaalimisyhdistys

Puheenjohtaja
Pertti Suominen

050 355 7222
pertti.suominen@sotavainajat.net

(09) 684 24 515
info@sotavainajat.net

Asiamies
Markku Kiikka

040 921 3100
markku.kiikka@sotavainajat.net

Veteraanivastuu

Varainhankinnan päällikkö
Pia Mikkonen

pia.mikkonen@sotiemmeveteraanit.fi
050 354 0262

Varainhankinnan assistentti
Riitta Suoanttila

riitta.suoanttila@sotiemmeveteraanit.fi

Yhteydenotto

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.